GBJ Bygg AB

GBJ Bygg AB - Ekonomi och Administration

Ekonomi
Carina Persson
0470-74 88 56
carina@gbjbygg.se

Administration / ekonomi
Katarina Torstensson
0470-74 88 54
katarina@gbjbygg.se

Administration / ekonomi
Christin Nilsson
0733-86 42 96
christin.Nilsson@gbjbygg.se

GBJ Bygg AB - Försäljning bostäder och hyresrätter

Sälj/projektkoordinator
Erika Dahlström
0470-74 88 51
erika@gbjbygg.se

Sälj/Projektkoordinator
Catharina Lundin Haglund
0709-14 80 55
catharina@gbjbygg.se

Hyresrätter / uthyrning
Johanna Dahlström
0762-91 92 99
johanna@gbjbygg.se

Marknad/Grafisk produktion
Martin Ivarsson
0709-14 80 20
martin.ivarsson@gbjbygg.se

Sälj/Projektkoordinator
Fredrik Hansen
070-520 09 70
fredrik.hansen@gbjbygg.se

Projektkoordinator
Joel Wallgren
072-644 55 33
joel.wallgren@gbjbygg.se

GBJ Bygg AB - Produktion

Ansvarig Byggservice/projektledare
Marcus Dahlström
0470-74 88 53
marcus@gbjbygg.se

Byggservice Arbetande Förman
Fredrik Engqvist
073 - 386 71 16
fredrik.engqvist@gbjbygg.se

Markavdelning
Stefan Gustavsson
0739-14 86 60
stefan@gbjbygg.se

Verkstadsansvarig
Magnus Fransson
0709-14 80 58
magnus.fransson@gbjbygg.se

Projektansvarig
Henrik Berg
0765-40 05 33
henrik.berg@gbjbygg.se

Projektledning
Rebecka Dahlström
0706-95 75 82
rebecka@gbjbygg.se

Projektledning
Mauro Rupnik
0705-89 98 31
mauro@gbjbygg.se

Projektledning
Lars-Åke Andersson
0470-74 88 57
0708-67 12 25
lars-ake@gbjbygg.se

Projektledning
Henrik Johansson
0761-48 97 00
henrik@gbjbygg.se

Projektledning
Christian Ewert
0707-43 62 23
christian@gbjbygg.se

Projektledning
Jonas Paulsson
0709-14 83 61
jonas.paulsson@gbjbygg.se

Projektledning
Tim Thim
073-759 80 50
tim.thim@gbjbygg.se

Projektledning
Henrik Åkesson
070-956 03 43
henrik.akesson@gbjbygg.se

Projektledning
Carl-Martin Björk De Farfalla
070-956 05 79
carl.bjork@gbjbygg.se

Projektledning
Kim Eriksson
0733-90 95 06
kim.eriksson@gbjbygg.se

Projektledning
Niclas Gustavsson
0733-92 42 80
niclas.gustavsson@gbjbygg.se

Projektledning
Patrik Wiklund
076-189 12 46
patrik.wiklund@gbjbygg.se

Projektledning
Mattias Karlsson
0726 – 44 22 99
mattias.karlsson@gbjbygg.se

GBJ Bygg i Värnamo

Avdelningsansvarig Värnamo
Daniel Johansson
0370-161 61
0701-97 43 40
daniel.johansson@gbjbygg.se

Projektledning
Gustav Wernersson
0701-60 07 01
gustav.wernersson@gbjbygg.se

Projektledning
Ton Van Rooijen
0709-354 210
ton@gbjbygg.se

Projektledning
Dan Ljunggren
0706-12 50 83
dan@gbjbygg.se

Projektledning
Jakob Sjölin
0701-60 07 02
jakob.sjolin@gbjbygg.se

Projektledning
Staffan Svensson
0701-99 19 44
staffan.svensson@gbjbygg.se

Projektledning
Joachim Sandholst
0723884199
joachim.sandholst@gbjbygg.se

GBJ Bygg Jönköping AB

Avdelningsansvarig Jönköping
Jonas Hallemyr
0701-60 90 34
jonas@gbjbygg.se

Projektledning
Leif Andersson
0730-77 46 65
leif.andersson@gbjbygg.se

Projektledning
Peter Karlsson
070-336 53 92
peter.karlsson@gbjbygg.se

Projektledning
Bengt Eklöf
070-333 02 93
bengt.eklof@gbjbygg.se

Projektledning
Thomas Flor
072-644 48 12
thomas.flor@gbjbygg.se

Projektledning
Peter Appelquist
072-644 48 36
peter.appelquist@gbjbygg.se

Projektledning
Petri Hätälä Marklund
072-644 43 88
Petri.hatala@gbjbygg.se

Projektledning
Peter Jonsson
0705-91 56 03
Peter.jonsson@gbjbygg.se

Projektledning
George Nisan
0726-44 50 54
George.nisan@gbjbygg.se

GBJ Bostadsutveckling AB

Entreprenadchef
Gunnar Hilding
0708-62 27 79
gunnar.hilding@gbjbygg.se

Entreprenadingenjör/projektledare
Tina Flodins
073-334 05 65
tina.flodins@gbjbygg.se

Projektutveckling
Per Sandberg
0709 -56 06 15
per.sandberg@gbjbygg.se

Projektutveckling
Hans Fransson
0733-90 93 15
hans.fransson@gbjbygg.se

Marknad/Projektkoordinator
Rebecka Haglund
073-390 89 40
rebecka.haglund@gbjbygg.se

Projektledning
Elon Karlsson
070-890 2196
elon.karlsson@gbjbygg.se

GBJ Bygg Väst AB

Arbetschef
Håkan Sibbesson
0709-56 06 50
hakan.sibbesson@gbjbygg.se

Kalkyl / inköp
Thomas Petersson
0729-19 21 22
thomas@gbjbygg.se

Ekonomi / Kvalitets- och miljöansvarig
Olle Andersson
0709-98 87 90
olle@gbjbygg.se

Projektledning
Jonas Carlsson
0708-48 15 42
jonas.carlsson@gbjbygg.se

Entreprenadingenjör
Kent Älmegran
0768-08 18 97
kent@gbjbygg.se

Projektledning
Jan Edström
0701-60 07 00
jan.edstrom@gbjbygg.se

Projektledning
Jan Gjertsen
0708-90 20 04
jan.gjertsen@gbjbygg.se

Projektledning
Yama Schalizi
073-854 91 22
yama@gbjbygg.se

Projektledning
Fredrik Skyldberg
073-392 41 51
fredrik.skyldberg@gbjbygg.se

Projektledning
Jonas Ohlsson
0723-88 42 62
jonas.m.ohlsson@gbjbygg.se

Bilder från vår vardag

instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram